Svadobné skupinové fotografie

Skupinové fotografie na svadbe

Myslím si, že skupinové fotografie s rodinou a priateľmi na svadbe nemôžu chýbať. Ľudia, ktorí sú s Vami na svadbe, sú neoddeliteľnou súčasťou Vášho svadobného dňa. Preto Vaši hostia určite ocenia, keď budú mať s Vami spoločné fotografie.  Ak ste premýšľali, kedy ich v priebehu svadobného dňa dať, tak ako svadobný fotograf mám pre Vás niekoľko tipov.

Prvé fotografie s rodičmi, starými rodičmi a súrodencami odporúčam hneď po obrade. Napríklad pred kostolom alebo na mieste, kde ste mali svadbu. Ľudia sa s Vami, ako nevestou a ženíchom, radi odfotia. Moje odporúčanie je hlavne preto, aby ste s istotou mali fotky s Vašimi najbližšími.
Tu je priestor aj na spoločné fotky s kamarátmi a známymi, ktorí nejdú na svadobnú hostinu.

Samozrejme, keď máte dostatok času, môžeme okrem najbližšej rodiny spraviť skupinové fotografie všetkých hostí hneď po obrade, tiež. Tu sa však občas stáva, že niektorí ľudia sa rozhodnú po gratuláciách odísť.

skupinové svadobné fotografie bratislava

Hlavné párty fotenie skupinových fotografií

Hlavné fotenie skupinových fotografií odporúčam potom po úvodnom tanci nevesty a ženícha, Teda po otváracom tanci a prípadne aj prvom, často kratšom tanečnom kole.

Dôvodov na moje odporúčanie je hneď niekoľko.
Po príchode do sály majú ľudia za sebou už minimálne malé občerstvenie alebo celý hlavný chod. Dámy majú ešte stále skvelé účesy a pleť ešte nebude unavená niekoľkými tanečnými kolami.

Presne preto sa ľudia cítia komfortne a tak sa radi fotia.

Všetko to robím s dôrazom na príjemné fotky a myslím pri tom na dámy rovnako ako aj na pánov 🙂 Páni napríklad v tomto čase majú všetky časti obleku pokope 🙂

Naviac fotenie skupinových svadobných fotografií na hostine dáva priestor niekedy aj na bláznivejšie párty fotenie. Občas vieme fotiť vonku alebo v priestoroch sály. Všetko závisí od miesta, času a počasia.

A vždy som veľmi rád, keď ma Vaši hostia oslovia, že chcú fotografie s Vami alebo len tak, ako partner, či rodinka. Na svadbe som tam pre Vás a Vašich hostí.

Pre spoluprácu ma prosím kontaktujte cez formulár na kontaktnej stránke.
Môžete mi aj zavolať na 00421 908 288 888
Prípadne ma zastihnete na instagrame @martinalmasi_photo
Teším sa na spoluprácu. Martin Almáši