Referencie od klientov

veronika roman vyhne referencie martin almasi fotografVeronika a Roman, Vyhne

Martin je úžasný fotograf. Bolo to skvelé rozhodnutie vybrať si ho za nášho svadobného fotografa. Celý deň v jeho spoločnosti sme si nesmierne užívali spolu s manželom a našimi hosťami, ktorí boli nadšení z jeho profesionálneho a priateľského prístupu. Bolo to veľmi pohodové fotenie, v ktorom len tak skvelý fotograf ako Martin vie zachytiť tie najkrajšie momenty a vytvoriť z fotografií nádherný príbeh lásky. Vaše fotky majú dušu a to je krásne. Ďakujeme Martin

 

 

maria michal slovensky grob referencie martin almasiMária a Michal, Slovenský Grob

Martin – výnimočná osobnosť s neskutočnou charizmou. Samotné fotky sú už len vizuálnou vizitkou dobrej práce a určite aj talentu – to už posúďte sami. Ak hľadáte fotografa s veľkým F a človeka s veľkým Č, netreba rozmýšľať :). Som presvedčená o tom, že toto nebola naša posledná spolupráca a ešte sa určite uvidíme 🙂

 

lucia michal referencie martin almasiLucia a Michal, Hrabičov

Prvé stretnutie s Martinom si pravdupovediac nepamätáme, bolo na na svadobnom veľtrhu, ale hlavne že jeho vizitka sa dostala do našich rúk … Z prezerania jeho fotografií bolo cítiť niečo viac ako z iných fotiek, preto sme ho oslovili s prosbou fotiť náš veľký deň. A v súčasnosti máme naň krásne spomienky zachytené na fotografiách. Pri prezeraní fotiek sme sa nasmiali, vybehli slzičky a bolo cítiť emócie, ktoré sme zažívali v ten deň. Veľká vďaka Martin.

 

 

adriana jano zamok viglas referencia martin almasiAdriana a Jano, zámok Vígľaš

Martin nám bol celý deň veľkou oporou. Jeho pozitívny, ľudský, no napriek tomu profesionálny prístup bol obdivuhodný. Pomohol, najmä mne, prekonať veľký odpor k foteniu a dokázal mi, že fráza “ja nie som fotogenická” nie je nikdy opodstatnená. Treba len nájsť tú správnu cestu. 🙂

 

Lucia a Marek referencie fotograf Martin AlmasiLucia a Marek, kaštieľ Betliar

Odporúčam, odporúčam a ešte raz odporúčam.
Obaja s priateľom sme citlivý, ale city si nevieme na verejnosti až tak vyjadriť. A Martin dokázal to, čo sa mi ani nesnívalo. Zachytil presne to, čo cítime – láska v očiach, v objatí. Veľmi nápaditý a šikovný človek, okrem toho veľmi príjemný. Bol všade a pritom nikde nezavadzal, hostia podľa mňa ani netušili, kde všade ich fotil a takto sme si to priali. Ja mu veľmi držím palce a som prešťastná, že som na neho natrafila. Pretože to, že vie robiť pekné fotky, to viete pozrieť aj vy, ale to čo z nich vidieť sme doteraz vedeli iba my.

 

Martina a Michal rferencie fotoraf Martin AlmasiMartina a Michal, Lučenec

Nefotím sa veľmi rada a vôbec neviem pózovať, takže som sa fotenia trochu bála. Ale pán Almáši je fakt skvelý.
Celú dobu fotenia bol veľmi príjemný, usmiaty a občas s nami aj zasrandoval. Po chvíľke sme sa uvolnili a fotenie bola pre nás zábava. A aj momentky sú úžasné, podarilo sa mu zachytiť atmosféru momentu. A vždy, keď si ich prezerám, tak mám pocit, ako keby som ten deň prežívala znova.
P.S.: Asi prvýkrát som zažila, že by si na druhý deň po svadbe chválili fotografa aj hostia.

 

maria a peter referencie fotograf Martin AlmasiMajka a Peťo Triščovci, Zvolen

Mali sme aj s manželom tú česť mať na svadbe jedného skvelého fotografa – Martina Almášiho.  Jeho práca bola profesionálna a precízna, my dvaja sme sa pri fotení cítili veľmi príjemne. Podarilo sa mu dokonca vyčariť široký úsmev mojej mamky, ktorá sa nikdy tak krásne neusmievala ako na našich fotkách 🙂 VRELO ODPORÚČAME KAŽDÉMU!!! FAKT!

 

 

 

Zuzka a Marek Bratislava referencie fotograf Martin AlmasiZuzka a Marek, Bratislava, Tomášov

Martin nám bol od začiatku nielen profesionálnym fotografom, ktorý kládol dôraz na zachytenie každučkej jednej emócie a krásy dňa, ale aj priateľom a oporou počas celého dňa. Bol usmiaty, veselý a zabával sa s nami. Vychutnali sme si vďaka nemu každú chvíľku.

 

 

Zuzka a Marek Zuberec referenie fotograf Martin AlmasiZuzka a Marek, Zuberec

“Od prvého momentu, kedy sme sa s Martinom stretli, sme vedeli, že práca bude skvelá a výsledok ešte lepší. Už len to, že Martin vážil cestu za nami dvakrát, aby s nami nacvičil pózy, našiel prijateľné miesta a skrýše a pripravil nás na najhoršie – zimu a dážď, bolo predzvesťou úžasnej spolupráce. Fotenie bolo veľmi prirodzené, bezprostredné, žiadne zdĺhavé štelovanie.  A aj keď nám počasie moc neprialo, tak na fotkách by ste to ani nespoznali a tomu hovoríme, profesionálna práca. Ďakujeme Ti Martin, že si nad naše očakávania zdokumentoval náš svadobný deň aj noc a že toho vôbec nebolo málo. Bolo to jednoducho pohodové a skvelé.”

 

Lucia a Marek Dolná Strehová referencie fotograf Martin AlmášiLucia a Marek, Dolná Strehová, Halíč

Ďakujeme za krásne fotky a spomienky na náš svadobný deň. Martin je veľmi priateľský, ústretový človek. Na voľbe fotografa som si nechala extra záležať a som šťastná, že to bol práve Martin, ktorý nám zanechal také krásne spomienky na náš deň. Vrelo odporúčam. Martin – Ďakujeme

 

 

 

 

Mirka a Palko Zvolen referencie fotograf Martin AlmasiMirka a Pali, Zvolen

Chceli by sme sa poďakovať za úžasné fotografie z našej svadby a skvelé rande fotky. S manželom sme z fotenia mali obrovský stres a obavy, avšak vďaka tvojmu prístupu a uvoľnenej atmosfére počas fotenia sme všetko prekonali a cítili sa super. Tiež najbližšia rodina, s ktorou si sa počas fotenia našej svadby stretol nedala na tvoj prístup dopustiť. Obrovské ďakujeme za profesionalitu a kvalitu tvojho diela, lepšie sme si určite vybrať nemohli:)

 

 

lenka a pali rande fotenie referencie Martin Almasi fotografLenka Jurčiová, Bratislava

Fotenie s Martinom bol neskutočný zážitok. Profesionálne, priateľské fotenie, keď si myslíte, že vy sa absolútne na fotenie nehodíte alebo sa hanbíte, po dvoch záberoch všetko opadne. Martin ĎAKUJEME, za krásne fotky a možno môžem povedať aj splnený sen. Každý pár by sa na to mal dať aj jednotlivec samozrejme. ĎAKUJEME

 

 

Ivka Shanz referencie fotograf Martin AlmasiIvka Schanz, Bratislava

Pokiaľ túžite po nádherných a prirodzených fotkách, Martin je ta najlepšia voľba. Je to fotograf, ktorý dá do fotenia celé svoje srdce, lásku a energiu. Počas fotenia je veľmi uvoľnená atmosféra a získaš krásne ženské sebavedomie. Vďaka Martin a Zuzka za skvelý deň a fenomenálny výsledok

 

 

 

Veronika referencie fotograf Martin AlmasiVeronika Vráblová, Trenčín

S tak šikovným a milým fotografom som sa ešte nestretla. Skvelý prístup, cit pre detail a hlavne, všetko s úsmevom. Bola som fotená už pár krát a vždy som bola maximálne spokojná. Vrelo odporúčam, keď chcete mať krásne a zaujímavé fotky!

 

 

Ivana a Tomas referencie fotograf Martin AlmasiIvana a Tomáš, Banská Bystrica

Ahoj Martin, ďakujeme veľmi pekne. Máme len tri slová – si proste skvelý!!! 🙂 Sme veľmi radi, že sme Ťa našli. Veľmi sme si to s Tebou užili a myslím, že nám fotenie pred obradom s Tebou, pomohlo odbúrať veľkú časť “predsvadobného” stresu …

Ešte stále sa z tvojich fotiek tešíme a musím, naozaj úprimne povedať, že keď porovnávam naše fotky s ostatnými našimi kamarátmi, tak tie naše sú proste naj:-)

 

Adka Cicova referencie fotograf Martin AlmasiAdriana Husáková Čičová, Sliač

Martin je výborný fotograf. Čas strávený fotením ubehne ako voda, v pohode, v dobrej nálade a s úsmevom:).  Výsledkom sú úžasné fotky, ktoré neprestávam obdivovať doteraz. Ďakujem skvelému človeku za ochotu a trpezlivosť, s ktorou zachytáva etapy nášho života.

 

 

daniela edlingerová referencie Martin AlmášiDaniela Edlingerová, Banská Bystrica

Jednoznačne pre mňa najlepší fotograf :-). Oceňujem profesionálny a kreatívny prístup k foteniu. Vždy všetky fotografie dodané načas. Na fotení si vždy užijeme kopu zábavy a výsledok ma skutočne očarí. Som vďačná, že som mala možnosť spolupracovať s týmto PÁNOM fotografom.

Môj osobný a hlavne profesionálny book vďaka nemu vždy naberie nový rozmer. Vynikajúca práca, určite vám všetkým odporúčam vyskúšať umenie jeho fotografie.