Life in Blue Space
fashion editorial

magazine VULKAN

Tento módny editorial je o svete okolo nás. O charizmatickej žene, ktorá napreduje a prežíva svoje životné rozhodnutia. Na svojej ceste nachádza rovnováhu v živote.

Inšpiráciou pre editorial mi je žena, ktorá je sebavedomá, občas sa dostane do situácie, že sa ju niektorí ľudia snažia presvedčiť o svojich názoroch. A niekedy sa potrebuje porozhliadnuť a možno trochu balansuje medzi rozhodnutím, či zostane alebo vykročí na novú cestu.

Aj tak z toho vždy vychádza ako víťazka

Pretože, žijeme v jednom svete, v spoločnom priestore. Sme v úzko prepojenom ekosystéme tu na našej Zemi. Občas sme na rýchlom tobogáne a niekedy vo vyprahnutej krajine. A aj tak sme stále na tom našom mieste. A je už na nás, či sa rozhodneme nájsť rovnováhu medzi farbami oblohy, vody, rastlín a pustinou (púšťou).

Iba na nás záleží, či si do svojho života vpustíme pustatinu alebo sa necháme unášať vánkom sviežosti na ceste do neznáma a naplníme svoj život dobrodružstvom.

Občas sa nás niekto snaží presvedčiť o svojich cieľoch, aj keď máme vlastný názor. Niekedy sa náhlime a inokedy sa zastavíme, aby sme popremýšľali. A stane sa aj, že balansujeme na hrane medzi rozhodnutiami.
A aj tak sme to stále my a naša sloboda, ktorá nás ženie vpred.

My si tvoríme svoju budúcnosť

šaty a kostýmy – módna návrhárka Viera Futáková – Instagram @vierafutakova
MakeUp artist Karolína Sláviková –  @karolina.makeup.sfx
modelka Anja Naňová –  @ceresnove_dieta
modelka Ema Čumová –  @_cumova_
fotografie a text Martin Almáši – @martinalmasi_photo
za priestory ďakujeme športovému areálu Orlík vo Zvolene www.orlik-zv.sk

V čase, keď aktualizujem tento článok,
sa vybrané fotografie objavili v magazíne VULKAN.

fashion editorial, šaty módna návrhárka Viera Futáková, fotografie Martin Almáši fashion editorial, šaty módna návrhárka Viera Futáková, fotografie Martin Almáši fashion editorial, šaty módna návrhárka Viera Futáková, fotografie Martin Almáši fashion editorial, šaty módna návrhárka Viera Futáková, fotografie Martin Almáši fashion editorial, šaty módna návrhárka Viera Futáková, fotografie Martin Almáši fashion editorial, šaty módna návrhárka Viera Futáková, fotografie Martin Almáši fashion editorial, šaty módna návrhárka Viera Futáková, fotografie Martin Almáši

Vybrané fotografie z nášho editorialu
schválili kurátori vo Fashion Magazine VULKAN

Niekoľko Vám rád ukážem a ostatné nájdete na linku pod fotografiami, priamo v magazíne VULKAN

fashion editorial v magazine VULKAN photo Matin Almasi fashion editorial v magazine VULKAN photo Matin Almasi fashion editorial v magazine VULKAN photo Matin Almasi fashion editorial v magazine VULKAN photo Matin Almasi

A tu je sľúbený link na celý editorial v magazíne VULKAN

Pre spoluprácu ma prosím kontaktujte cez formulár na kontaktnej stránke.
Môžete mi aj zavolať na 00421 908 288 888
Teším sa na spoluprácu.
Martin Almáši

     

    PS: Keď ste sa dostali až sem, rád Vám ukážem fotky zo zákulisia fotenia nášho fashion editorialu Life in Blue Space. Nesmierne sme sa nasmiali počas celých 5 hodín fotenia. Aj keď sme samozrejme naše tvorenie brali vážne.

    Tak napríklad v jednej scéne ma istila o takmer polovicu nižšia vizážistka Kaja, keď som sa nahýbal nad bazénom za najlepším záberom na modelku, aby som spravil tú naj fotku.

    zákulisie fotenia fashion editorialu Life in Blue Space, za fotky ďakujem Viere Futákovej

    za fotografie zo zákulisia ďakujem pani Viere Futákovej 🙂