svadba Dominika a Marek

Dominika a Marek – svadobná reportáž

Oslovili mi na svadobné fotografovanie po tom, ako ma zažili na svadbe brata nevesty. Bolo to pred pár rokmi. A tak som sa opäť po nejakej dobe vrátil do okolia Dolnej Strehovej, kde sme fotili od príprav až do čepčenia, približne do 1.00 v noci.

Fotenie portrétov aj v iný deň

Pri našom stretnutí si obaja želali fotenie svadobných portrétov v iný, ako svadobný deň. Dohodli sme si podmienky a načrtli detaily a miesta. A aj tak som navrhol, že rád spravím niekoľko foto aj v deň svadby.

Nakoniec sa fotenie portrétov v deň svadby ukázal ako skvelý nápad. V ten deň sa striedali mraky so slnečným počasím. A práve, keď sme fotili portréty bolo krásne slnečno.
Fotili sme v kaštieli Imre Madácha. Pre mňa je to jeden z najviac fotogenických priestorov aké som zažil. Je tam miestnosť so zrkadlami a stoličkami a práve tam vznikli podľa mňa najlepšie svadobné fotografie. Hral som sa s odrazom nevesty a ženícha v zrkadlách.

Útulný a úžasne tvorivý. Taký pre mňa kaštieľ bol. Ostatne, zostali sme tam celú hodinu. Času sme mali nakoniec dosť ešte aj s rezervou.

Portréty sme fotili v pondelok

Taký bol náš hlavný a pôvodný zámer na stretnutí. V pondelok nám však pršalo a iba miestami bolo zamračené bez dažďa. Aj napriek počasiu sme sa stretli vo Zvolene hneď potom, ako Dominika opäť prešla rukami kaderníčky a vizážistky.
Nakoniec sme fotili vo Zvolene na zvolenskom zámku a v Banskej Štiavnici v botanickej záhrade.

pozrite si svadobné fotografie z celodennej reportáže

kreatívna svadobná fotografia so zrkadlamizrkadlenie v svadobnej fotografii kreativne

Dominika a Marek boli v deň svadby a na fotení portrétov úžasní a som rád, že som mohol zachytiť krásne emócie z ich svadby. Veľmi rád budem aj Vašim svadobným fotografom.

Pre spoluprácu ma prosím kontaktujte cez formulár na kontaktnej stránke.
Môžete mi aj zavolať na 00421 908 288 888
Prípadne ma zastihnete na instagrame @martinalmasi_photo
Teším sa na spoluprácu. Martin Almáši

    Pôsobím a fotografujem po celom Slovensku. Mám veľmi rád zaujímavé miesta. A ak mám napísať mestá, kde fotím najčastejšie. Tak sú to Zvolen, Banská Bystrica, Lučenec, Nitra, Trenčín, Trnava, Bratislava, Žilina, Dubnica, Tatry, Poprad a veľa ďalších zaujímavých väčších aj menších miest.