Svadobné príbehy plné emócií

Tvorím svadobné príbehy
plné emócií a spomienok

Keď sa pozriem na svadobné fotenie, ako človek, ktorý chce mať pamiatku na celý život a vyberá si svojho fotografa, tak vidím spomienky. Vnímam ich cez jedinečné momenty a znova preciťujem emócie. Pozerám sa na ľudí, ktorí v deň svadby stoja pri mne. Usmievajú sa. A to všetko zo svadobných fotografií, ktoré chcem držať v ruke.
Presne o tom je svadobné fotenie, aké vytváram. Preto rád tvorím svadobné príbehy.

svadobné príbehy nevesta a ženích kaviareň bratislava foto Martin Almáši

Vidím spomienky

Nie je to iba o technike, akú fotograf používa. Výslednú fotografiu nerobí iba dobrý fotoaparát alebo objektív. Fotografiu vytvára fotograf.

Predstav si, že svadobný deň fotografa trvá niekoľko hodín, počas ktorých fotí emócie a zachytáva momenty. A tiež si predstav, že na jeho webe by mal možno iba 2-3 fotografie (možno aj 5) z jednej celodennej svadby, ako ukážku jeho práce za 15 hodín fotenia. Ako to na Teba pôsobí?
Poviem Ti, ako to pôsobí na mňa. Podľa mňa takto príbeh nevyzerá.

Presne preto by som si na výbere svojho fotografa dal záležať. Momenty a emócie vypĺňajú fotografie celého dňa. Fotograf rozhoduje, čo do fotografií zaznamená. Aké emócie a chvíle zachytí.

Čo presne znamená tvoriť svadobný príbeh?

Predstav si ho ako mozaiku poskladanú z emócií a momentov, ktoré prežívaš. A spolu s Tebou ich prežijem a precítim aj ja, Tvoj svadobný fotograf, Martin Almáši.

Cítiš pohladenie maminej ruky na tvári. A otec Ti dá bozk na líce. Pri pohľade z okna vidíš rozkvitnuté, pestrofarebné tulipány. Cez otvorené okno vnímaš vôňu jari a pokosenej trávy. Možno práve spoza dverí počuješ šum, ako prichádzajú hostia. Stojíš v izbe a pohľady sa Ti stretnú s najlepšou kamarátkou, ktorá zvedavo nakukla dnu. Usmievate sa na seba.
Tvoj svadobný deň sa začína …

víťazná svadobná fotografia s emóciou nevesty a otca, v asociácii svadobných reportážnych fotografov WPJA, fotograf Martin Almáši

Podľa mňa presne takto vyzerajú svadobné fotografie, ktoré môžu rozpovedať Tvoj príbeh.
Príbehy tvoríme spoločne. Ty a ja.
Verím, že na svoju svadbu chceš fotografa, ktorý zachytí emócie a jedinečnosť chvíle.

Na tomto linku nájdeš ukážky celých svadieb www.martinalmasi.com/svadobne-pribehy/

Pre budúcu spoluprácu ma prosím kontaktujte cez formulár na kontaktnej stránke.
Môžete mi aj zavolať na 00421 908 288 888
Prípadne ma zastihnete na instagrame @martinalmasi_photo
Teším sa na spoluprácu. Martin Almáši