Svadobné detaily, na ktorých záleží

Ako svadobné detaily dopĺňajú príbeh svadby nevesty a ženícha

Občas sa ma ľudia pýtajú, či fotím aj svadobné detaily. Ako sú svadobné šaty, topánky a svadobné prstienky a napríklad aj výzdoba sály. Môžem rýchlo odpovedať, áno fotím. A rád rozviniem, aký význam pre mňa, ako fotografa, majú svadobné detaily a koľko času im venujem pri fotení.

Svadba je plná drobných detailov.

Z tých malých kúskov svadobných detailov sa skladá výzdoba aj prestieranie. Kytica je poskladaná z malých kvietkov. Nevesty, ktoré som stretol si ladili doplnky so svadobnou výzdobou. Každý jeden detail robí svadobný deň výnimočný.

Svadobné šaty nevesty a ženícha, kytica a topánky. To je iba zlomok toho, na čo všetko nevesta myslí pri príprave svojho svadobného dňa. Darčeky na stoloch a prestieranie spolu s výzdobou sály umocňujú atmosféru celého dňa.

svadobné detaily ženícha, topánky, opasok a sako

Ako vníma svadobné detaily fotograf

Ako svadobný fotograf myslím aj na doplnky nevesty a ženícha. Zameriavam sa na svadobné šaty, topánky a prstienky a fotím ich s dôrazom na krásu a vyzdvihnutie atmosféry celého dňa. Mojim cieľom je vytvoriť fotografie, ktoré zvýraznia všetky svadobné detaily, na ktoré nevesta myslela. Rád ich zachytávam a vpúšťam do príbehu.

Svadobné detaily sú ako korenie v jedle.Martin Almáši

Predstav si detaily v svadobnej fotografii ako korenie v jedle.
Korenie zvýrazní chuť jedla, dopĺňa ho a pomôže jedlu vyniknúť. A podobne je to aj so svadobnými detailmi pri kvalitnej reportáži. Svadobné doplnky zvýraznia celý svadobný príbeh, urobia ho osobnejší a nechajú vyniknúť jedinečnosti svadobného dňa.

Neveste, ktorej záleží na svadobných detailoch,
záleží aj na výbere fotografa.

Viem, že si moji klienti dávajú záležať na výbere a príprave svadobných doplnkov. A práve preto si nevesty dávajú záležať aj na výbere fotografa. Veď kto iný, ako fotograf zachytí detaily a vloží ich do príbehu o neveste a ženíchovi. Práve svadobný príbeh uvidia aj ľudia, ktorí na svadbe neboli. Precítia detaily vo fotografiách a vnímajú tak celkovú atmosféru.
Presne ako pri jedle, keď chuť korenia vyzdvihuje zážitok z jedla.

Preto si nevesty, ktorým záleží na svadobných detailoch dávajú záležať aj na výbere svojho svadobného fotografa.

Príbehy tvorím spoločne s Vami.
Vy ich žijete a ja vytváram spomienky pre Vás 🙂

svadobné detaily šaty a topánky

svadobne detaily prstene foto Martin Almasi

 

Pre spoluprácu ma prosím kontaktujte cez formulár na kontaktnej stránke.
Môžete mi aj zavolať na 00421 908 288 888
Prípadne ma zastihnete na instagrame @martinalmasi_photo
Teším sa na spoluprácu. Martin Almáši