drevená krabička na svadobné fotografie

Každé dielo si zaslúži svoj rám

A v prípade svadobných fotografií vytlačených na papier a rovnako aj digitálnych fotografií na USB  je rám celok, ktorý ich spája dokopy. Hovorím o krabičke, v ktorej odovzdávam výsledné svadobné fotografie. Drevené krabičky používam už niekoľko rokov. A ustálil som sa na jednej, ktorá vystihuje spojenie prírodných materiálov s modernou digitálnou technológiou.

Tlačené aj digitálne fotografie na jednom mieste spája drevená krabička

USB box s fotografiami je ako moderný umelecký rám,
ktorý všetko spojí do jedného celku, ako výsledné dielo.

Keď som hľadal dodávateľa pre novú drevenú krabičku, moja podmienka bola, že ním má byť slovenský výrobca. Našiel som. Pre ukladanie fotografií som vybral USB kľúče od firmy Kingston, ktorá má dlhú históriu vo  výrobe pamäťových médií.
Niekedy používam kovové a niekedy drevené USB kľúče.

A samozrejme fotografie aj tlačím.  Veď čím by bola fotografia, keby nebola vytlačená do svojej podoby. Iba digitálnymi 1 a 0 (jednotkami a nulami). Existovala by v digitálnom svete a v tom reálnom, hmatateľnom by v podstate nebola. Preto vždy a rád tlačím pre Vás výber fotografií.

Vedeli ste, že najstaršia zachovaná fotografia človeka má viac ako 170 rokov. To je pravdepodobne viac než vydržia akékoľvek počítače alebo telefóny, v ktorých si občas ukladáme svoje fotografie.

Aj preto odporúčam ľuďom, tlačte si kvalitné reálne fotografie.

dreveny USB box na svadobne fotografie drevená krabička na svadobné fotografie a USB

Martin Almáši 0908288888
info@martinalmasi.com