O MNE

 

fotograf Martin Almasi

Martin Almáši

som fotograf

Každá dobrá fotografia rozpráva príbeh. A ja mám príbehy rád. Hlavne tie fotografické. V obrazoch sú zachytené emócie a jedinečnosť momentu.

Rozprávam príbehy. Tvorím pre ľudí. Fotografie mením na spomienky. Svadobný deň precítim a prežijem spolu s Vami. Môžem tak zaznamenať krásne a autentické momenty Vašej lásky.
Fotografovaniu svadieb a rande foteniu – LOVE stories – sa venujem už viac ako 8 rokov.

Dostanete môj osobný pohľad na Váš deň. Príbeh, ako vidím a precítim Váš deň zachytený do svadobného dokumentu.
Bude mi cťou byť Vašim svadobným fotografom.

Od roku 2017 som členom dvoch medzinárodných svadobných asociácií.
WPJA – Wedding Photojournalist Association

a Fearless Photographers

A nie je to iba o svadbe. Veľmi rád fotím ľudí. Takže medzi mojimi fotografiami nájdete aj fotografovanie detí a rodiny a portréty.

To, čo svojimi fotografiami robím je, že dvíham sebavedomie ľuďom, pre ktorých tvorím. Preto u mňa nájdete aj fotografie v štýle boudoir alebo glamour.

som lektor

Sám sa vzdelávam a rozvíjam. Neustále na sebe pracujem a zlepšujem sa. Rozvíjam nielen technické zručnosti a aj komunikačné. V posledných rokoch som absolvoval niekoľko komunikačných tréningov. Urobil som tak pre seba a zároveň aj svojich klientov.

Sám organizujem kurzy pre ľudí, ktorí sa chcú zlepšiť vo fotografii a v komunikácii s klientmi. Napríklad aj pre svadobných fotografov, ktorí potrebujú lepšie komunikovať.
Nie je to o porovnávaní sa. Je to o tom, byť každý deň lepší a posúvať svoje hranice. Zlepšovať sa a rozvíjať.