kurzy

kurz fotografovania reklamnej fotografie ukazka aranzovanie a fotografovanie jedloKurz – Produktová fotografia pre e-shop a reklamu – individálny kurz

Možno začínaš s e-shopom alebo rozbiehaš reštauráciu a potrebuješ mať nafotené produkty. Môže byť, že si už fotiť skúšal a výsledok bol ďaleko od Tvojich predstáv. A mohlo sa stať, že si nemal čas na pomalé a zdĺhavé testovanie a experimentovanie, ako to čo najlepšie nafotiť.

Dobrá správa je, že sa to vieš naučiť.  Čítaj ďalej …

 

 

ukazka úprav fotografie krajinky v kurze Adobe Lightroom

Kurz – Adobe Lightroom – Individuálny kurz – začiatočník

Samotným fotografovaním práca fotografa niekedy nekončí. Je to ako s fotením na klasický film. Sám som tak fotil. Pri filme to je takto. Najskôr fotíme a potom ideme do tmavej komory. Až tam z nafotených záberov vytvoríme negatív a následne fotografie. A som veľmi rád, že firma Adobe vytvorila niečo, čo mi je ako fotografovi blízke. Vytvorila svetlú komoru Adobe Lightroom.

Chceš aj Ty upravovať fotografie ako profesionál?  Čítaj ďalej …

 

 

ukazka fotograficky kurz ovladni fotoaparat

Fotografický kurz – základy práce s digitálnym fotoaparátom
Individuálny kurz

Si majiteľom digitálnej zrkadlovky a fotografiám, ktoré z nej dostávaš, niečo chýba? Možno sú niektoré veľmi tmavé a možno príliš svetlé.
Na kurze sa naučíš, ako porozumieť základným pojmom v oblasti fotografie. Ovládanie svojho fotoaparátu dostaneš doslova pod kožu.

Prevezmi kontrolu nad fotoaparátom.
Staň sa z majiteľa fotoaparátu jeho aktívnym používateľom.
Čítaj ďalej …