kurz – svadobný fotograf – individuálny tréning

Kurz – Svadobný fotograf – individuálny, intenzívny tréning

začiatočník / pokročilý 

Možno premýšľaš nad fotením svadieb. Mohlo sa stať, že Ťa už oslovil niekto z Tvojich známych, aby si mu nafotil svadbu a Ty si si netrúfol možno preto, že si nemal skúsenosti.
Čo keď Ti poviem, že je na Slovenku profesionálny svadobný fotograf, ktorý sa s Tebou o tieto skúsenosti rád podelí. Ako by sa Ti páčilo, že môžeš nahliadnuť do zákulisia, ako premýšľajú a fotia úspešní fotografi.

Som tu pre Teba. Rád Ti odovzdám svoje skúsenosti svadobného fotografa nazbierané za dlhé obdobie a množstva svadieb.
Svadobná fotografia v sebe spája niekoľko štýlov. Pohotovosť reportážneho fotografa a rýchlosť športového fotografa sa skĺbi s fotením portrétov a produktovej, reklamnej fotografie. A to všetko v modernom a sviežom štýle. A k svadobnej fotografii patrí aj komunikácia s ľuďmi.

Teraz si na správnom mieste. Sám som prešiel špičkovými komunikačnými tréningmi, zameranými na komunikáciu s ľuďmi, motiváciu a lektorovanie.
Pretože úspešný svadobný fotograf trávi s ľuďmi, ktorých fotí, minimálne jeden celý deň. Nahliadne do ich súkromia a tam je komunikácia veľmi dôležitá.

Keď máš iba základné vybavenie a chýba Ti technika, môžem Ti ju zapožičať na celú svadbu.

Kurz má 3 základné časti počas 3 dní. Je to intenzívny 3 dňový tréning svadobného fotografa.

Dôležité časti, ktoré sa na kurze dozvieš:

 • Kde a ako začať, aby si sa mohol venovať svadobnej fotografii profesionálne
 • Ujasníš si akú fotografickú techniku použiť. Skonzultuješ si fotoaparát, objektívy, blesky, pamäťové karty a ďalšie vybavenie
 • Komunikačný tréning zameraný na efektívnu komunikáciu s ľuďmi.
 • Ako si vytvoriť pútavé portfólio a ako vybrať správne fotografie
 • Ako si vytvoriť reklamu pre budúcich klientov
 • Zmluva o fotografických službách a čo v nej zahrnúť
 • Práca svadobného fotografa počas svadobného dňa
 • Spracovanie fotografií v profesionálnom programe Adobe Lightroom


3 dni intenzívneho tréningu obsahujú nasledovné časti:

 • deň 1. Začíname v piatok cca o 16.00 v trvaní 5 hodín
  Ako si vybrať vhodnú techniku pre fotografovanie svadieb, otestuješ si profesionálnu techniku vhodnú pre svadobné fotenie. Dozvieš sa aká je efektívna komunikácia s klientmi a ako funguje marketing svadobného fotografa.
 • deň 2. Svadobné fotenie na svadbe v trvaní 10 – 15 hodín fotenia
  V tejto praktickej časti budeš fotiť svadobnú reportáž ako asistent profesionálneho svadobného fotografa.
 • Deň 3. končíme približne o 14.00 a školenie bude trvať 4-5 hodín
  Dozvieš sa, ako vytriediť fotografie a spracovať ich v profesionálnom programe Adobe Lightroom. Naučíš sa, ako spracovať fotografie pomocou presetov, aby Tvoja práca mala vlastný štýl. Ujasníš si, ktoré fotografie vybrať pre svoje portfólio a prečo sú vhodné. Získaš znalosti, ako vytvoríš prezentáciu a rovnako aj reklamu zo svojich fotografií pre ďalších klientov.

 

Termín kurzu svadobnej fotografie, si dohodneš so mnou individuálne. Všetky 3 dni realizujeme v jeden víkend a to nasledovne. Prvý a tretí deň (deň 1 a 3) na Železnej Breznici. Druhý deň (deň 2) svadobné fotenie realizujeme v rámci celého Slovenska.

Cena kurzu je 490€ Táto cena je platná pre 3 klientov pri zakúpení kurzu do 31.5.2019
Obsadenosť za zvýhodnenú cenu 1/3, voľné ešte 2 miesta za cenu 490€
Po 1.6.2019 bude cena kurzu 590€

Kontaktný formulár nájdeš TU

V cene kurzu dostaneš intenzívny tréning s profesionálnym fotografom. Práca s programom na úpravy fotografií Adobe Lightroom. Kurz komunikácie s klientmi. Nadobudnuté komunikačné poznatky využiješ aj v každodennej komunikácii.

Trénovať budeš s profesionálnym fotografom. Tvoj lektor je Martin Almáši – profesionálny fotograf  a lektor. Člen medzinárodnej svadobnej asociácie WPJA Wedding Photojournalist Association.

Máš možnosť nahliadnuť a naučiť sa postupy práce profesionálneho fotografa a naštartovať tak svoju dráhu svadobného fotografa.
Ako darček dostaneš sadu profesionálnych presetov do programu Adobe Lightroom, na úpravu fotografií.

wpja award gold zlata medaila v sutazi wpja svadobna reportaz asociácia svadobných fotografov

spracovanie fotografie adobe lightroom svadobna fotografia martin almasi lupca svadobna reportaz banska bystrica foto martin almasi svadobna reportaz obrad bratislava foto martin almasi svadobne portrety bratislava foto martin almasi svadobne saty foto martin almasi